Instagram Bir Özellik Daha 2019

Günlük yaşamın bir parçası haline gelen Instagram popüler sosyal medya araçlardan biri olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu sefer yeni bir özellik ile karşımıza çıkmaktadır. Eğer birden fazla hesabınız var ise bunlara paylaşım yapmak için sürekli hesaplar arası geçiş yapıyorsanız artık buna son 🙂

Çünkü “Re-regram” artık yanınızda. Özellik şu an için IOS kullanıcılarında mevcut. Android cihazlar için ne zaman geleceği konusunda bir bilgi bulunmamaktadır.

Birden fazla Instagram hesabınız var ise ve bunlardan ikisi veya daha fazlasına giriş yaptıysanız, artık paylaşımlarınızı tek hesaptan gerçekleştirebileceksiniz.

Bir gönderiyi yayınlama sayfasına gittiğinizde birden fazla hesaba gönderme seçeneğini göreceksiniz.

Tek yapmanız gereken hangi hesaplarda da paylaşılacağını seçmeniz. Bu özellik sayesinde zamandan tasarruf ederek hız kazanacaksınız.

instagram guncelleme 2 1024x683 - Instagram Bir Özellik Daha 2019

Instagram’ın böyle bir özellik üzerinde çalıştığını öne süren ve geçen yılın sonlarına doğru çıkan raporlarda şirket bu tür yeniden konumlandırma eklemek için bir plan olmadığını söyledi. Bakalım daha neler olacak 🙂

Eylül 2018’de şirketten ayrılmadan önce Instagram kurucu ortağı Kevin Systrom röportajında kendisinin ve ekibinin bir regram butonu veya özelliğinin çok fazla tartıştığını söyledi.

Neyse özellikten çıkarabileceğimiz sonuç henüz erken belki ama hesaplarınız birbirlerinden bağımsız,  farklı konularda olabilirler bu özelliğin ne kadar faydalı olacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Kaynak

https://unsplash.com/
https://www.digitaltrends.com/social-media/instagram-now-lets-you-post-to-multiple-accounts-in-one-tap/