Xiaomi Mi Airdots Pro

Xiaomi artık gündemden düşmeyen ve daha da kalacak gibi duran, teknolojiden söz ettiren marka olarak yine karşımızda ama bu sefer bir rekor var. Xiaomi yetkilisi Mi Airdots Pro grubunun ilk ürünü yalnızca 3 dakika 59 saniye de satıldığını açıkladı.

Bir sonraki satış 15 Ocak 2019 saat 10’da gerçekleşecektir. Fiyat olarak 59$ civarındadır.

48 megapiksellik yeni “Xiaomi Redmi Note 7” özelliklerine bir bakın derim 🙂

Xiaomi Mi AirDots Pro 1 1 - Xiaomi Mi Airdots Pro
Xiaomi-Mi-AirDots-Pro-1

Xiaomi Mi Airdots Pro, sol ve sağ olarak bölümlenmiş kablosuz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken kulaklık artık kullanıcılara kablo ile uğraşmalarını ortadan kaldırıyor.

Şirkete göre kulaklık müzik ve çağrılar için yeni deneyimler getiriyor. Yetkililer Mi Airdots Pro’nun  küçük ve sihirli olduğunu söylüyorlar.

Teknik özelliklerine bakmak gerekirse. Kullanım süresini etkili şekilde arttıran ve kullanım durumuna göre aktif/deaktif olabilen kızılötesi optik sensöre sahiptir.

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 - Xiaomi Mi Airdots Pro
Xiaomi-Mi-AirDots-Pro-2

Xiaomi Mi Airdots Pro, 7nm neodim, demir, bor ve titanyum ile kaplı hoparlör ünitesi ile donatılmıştır. Üç bant dengeli ve ses alanı geniştir.

ANC özelliği ile gürültü azaltmasından sonra ses kalitesini arttırmaktadır ve böylelikle sesler daha gerçekçi gelmektedir.

Ek olarak Xiaomi Mi Airdots Pro, AAC ses resterasyonu ve ses performansı açısından ses kodlama teknolojisini desteklemektedir.

Orijinal sesi daha iyi koruduğu için yüksek kaliteli dinleme ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bir diğer öenmli nokta ise, Xiaomi Mi Airdots Pro’yu kulağınıza taktığınız zaman sol kulaklığa iki kez dokunarak XiaoAI işlevini etkinleştirebilirsiniz.

Kaynak
https://www.gizchina.com/2019/01/12/xiaomi-mi-airdots-pro-sold-out-in-four-minutes/